زمان مطالعه: ۵ دقیقه

۹ ابزار کاربردی برای ساخت کاتالوگ دیجیتال

آیا به‌دنبال تهیه کاتالوگ دیجیتال هستید اما نمی‌دانید که باید به چه شرکتی کاتالوگ خود را سفارش دهید یا از چه نرم‌افزاری برای ساخت آن استفاده کنید؟ نگران نباشید! ما در تتراس به‌عنوان طراح انواع کاتالوگ چاپی و هوشمند، فهرستی از بهترین ابزارهای کاتالوگ ساز تهیه کردیم که به شما در ساخت کاتالوگ آنلاین کمک کند.

تنها کاری که باید انجام دهید، این است که تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با انتخاب بهترین نرم‌افزار به اهداف فروش خود دست پیدا کنید. ۹ ابزار کاربردی برای ساخت کاتالوگ دیجیتال عبارتند از:

فلیپینگ‌بوک (FlippingBook)

اگر کاتالوگ برند شما به‌صورت فایل پی‌دی‌افی است که می‌خواهید آن را دیجیتالی و کاتالوگ هوشمند بسازید، فلیپینگ‌بوک ابزار مناسبی است. این نرم‌افزار کاتالوگ دیجیتال، بستری مناسب برای ساخت کاتالوگ وب‌پسند با افزودن قابلیت‌هایی برای نزدیک‌کردن آن به کاتالوگ چاپی، تجربه دیجیتال فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند.

برای این کار از جستجوی متن، جدول محتوایی و تصاویر و آیکون‌های مرتبط استفاده می‌شود تا مخاطب بتواند بدون توجه به ابعاد آن، به‌راحتی در کاتالوگ شما گشت‌وگذار کرده و محصولات مدنظر خود را جستجو کنند. فیلیپینگ‌بوک امکان یکپارچه‌سازی و تبدیل تصاویر به پاپ‌آپ را ارائه می‌دهد که افراد به‌جای بزرگنمایی، بتوانند آن را با پاپ‌آپ تعاملی مشاهده کنند.

نرم افزار کاتالوگ ساز

شما می‌توانید از عناصر هویت بصری برند خود و تصاویر، ویدئوها و لینک‌ها در کاتالوگ دیجیتال برای هدایت مخاطب به وبسایت و تسهیل فرایند خرید استفاده کنید. دیجیتالی‌کردن محتوا باعث می‌شود که با حفظ حریم و امنیت آن به قالبی هوشمند تبدیل شود. علاوه بر این، شما می‌توانید رفتار مشتری خود را رهگیری کرده و مشخص کنید که چه محصولاتی، محبوبیت بیشتری دارند.

پس اگر به‌دنبال ساخت کاتالوگ دیجیتال تعاملی که ظاهری جذاب داشته باشد و به‌راحتی رهگیری شود، نرم‌ افزار کاتالوگ ساز فلیپینگ‌بوک بهترین انتخاب است.

کاتالوگ‌ ماشین (Catalog Machine)

کاتالوگ ماشین یکی از نرم‌افزارهای کاتالوگ ساز است که به شما این امکان را می‌دهد تا پایگاه داده‌ای از تمامی محصولات و خدمات خود تهیه کنید. می‌توانید فهرستی از قیمت‌ها یا کاتالوگ پی‌دی‌اف را به آن اضافه و به‌صورت آنلاین منتشر کنید. در این نرم‌افزار با دسترسی به دسته‌بندی‌ها و نمونه‌های مختلف، کاتالوگ دیجیتال منحصربه‌فرد برند خود را برای هر نوع داده‌ای بسازید.

نرم‌افزار کاتالوگ‌ساز

نکته مثبت اینکه به تخصص خاصی برای استفاده از آن نیازی نیست. پس اگر پایگاه داده بزرگی از محصولات خود دارید و باید آن‌ها را هرازچندگاهی ویرایش کرده و مجدد منتشر کنید، کاتالوگ ماشین همان چیزی است که به‌دنبال آن هستید.

آکنئو (Akeneo)

آکنئو، نرم افزار کاتالوگ ساز مناسبی است که به شما امکان جمع‌آوری، مدیریت و توسعه فهرست محصولات و در نهایت ساخت کاتالوگ دیجیتال و توزیع آن در کانال‌های فروش و تجارت الکترونیک را می‌دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید از ابزارهای دنیای تجارت الکترونیک برای ارتقای فروش خود استفاده کنید.

نرم افزار کاتالوگ‌ساز

با استفاده از این نرم افزار کاتالوگ ساز آنلاین، شما می‌توانید ورود به بازار هدف را تسریع بخشیده و برندتان را در سطح جهانی گسترش دهید. این کار به شما در مدیریت اطلاعات محصولات و دارایی‌ها در تمامی کانال‌های فروش کمک می‌کند. اگر مایل هستید که توضیحات محصولات را بهبود داده و کانال‌های فروش را مدیریت کنید، به آکنئو سر بزنید!

ماک (Marq)

این نرم افزار کاتالوگ ساز به شما در ساخت کاتالوگ دیجیتال کمک می‌کند و با ارائه قالب‌های پیش‌فرضی که بسیار زیبا طراحی شده‌اند و امکان سفارشی‌سازی عناصر مختلف مانند فونت، رنگ و تصویر دست شما را در طراحی باز می‌گذارد. ماک، نرم افزار کاتالوگ ساز پی‌دی‌افی است که امکانات ویرایشی خوبی را ارائه می‌دهد تا بتوانید همواره به‌روز باشید.

نرم‌افزار کاتالوگ ساز

به علاوه، شما می‌توانید در آنِ واحد، کاتالوگ خود را ویرایش یا به آن طرحی اضافه کنید و با امکان ثبت نظر، ویرایش‌ها یا توصیه‌هایی را به همکاران خود پیشنهاد دهید. هنوز هم به‌دنبال این هستید که بدانید چطور می‌توان کاتالوگ دیجیتال تهیه کرد و کسب‌وکار را با گرافیک و برندسازی بهبود بخشید؟ ماک را بررسی کنید!

فلیپ‌اسنک (Flipsnack)

فلیپ‌اسنک یک نرم افزار کاتالوگ ساز ساده است که کار تبدیل پی‌دی‌اف به کاتالوگ دیجیتال را تسهیل می‌کند. شما می‌توانید از میان نمونه‌های متعدد کاتالوگ فلیپ‌اسنک انتخاب و تصاویر و جزئیات محصولات خود را به آن اضافه کنید و سپس آن را دانلود کرده یا به‌صورت آنلاین منتشر کنید.

پس اگر به‌دنبال آن هستید که اسناد یا کاتالوگ آنلاین و تجارت الکترونیک خود را گسترش دهید، فلیپ‌اسنک را امتحان کنید!

نرم افزار ساخت کاتالوگ

پابلیتاس (Publitas)

پابلیتاس را می‌توان به‌راحتی با وبسایت یکپارچه کرد تا مخاطبان تجربه جالبی از خرید آنلاین با موبایل یا کامپیوتر داشته باشند و به این ترتیب از کاتالوگ دیجیتال بیشترین بهره را ببرید. این نرم افزار کاتالوگ ساز آنلاین، اجازه می‌دهد تا محصولات فروشگاه خود را به کاتالوگ وارد کرده و خرید آن‌ها را میسر کنید.

نرم افزار ساخت کاتالوگ دیجیتال

قابلیت نمایش محصول به مخاطبان اجازه می‌دهد که هنگام جستجو میان اطلاعات محصولات مانند تصاویر، ویدئوها و توضیحات مربوطه، همچنان در کاتالوگ دیجیتال باقی بمانید. اگر به‌دنبال نرم افزار کاتالوگ ساز دیجیتالی می‌گردید که کاتالوگ آنلاین شما را با وبسایت فروشگاه متصل کند، پابلیتاس بهترین گزینه است.

دی‌کاتالوگ (DCatalog)

با استفاده از دی‌کاتالوگ می‌توانید کاتالوگ آنلاین را مطابق عملکرد کسب‌وکار B2B خود تهیه کنید. برای این کار کافیست فرایندی ترتیب دهید تا خرید و تعامل مشتری با شما ساده شود. دی‌کاتالوگ را می‌توان با واسط‌های برنامه‌نویسی کاربردی مختلفی هماهنگ کرد تا بهترین و سریع‌ترین عملکرد را داشته باشد.

نرم افزار ساخت کاتالوگ آنلاین

دی‌کاتالوگ به شما این امکان را می‌دهد تا فرم سفارشی را بر مبنای کاتالوگ دیجیتال خود تهیه کرده و ثبت سفارش کنید تا گروه فروش نیز با دریافت آن‌ها، سریعا خرید را نهایی کنند. پس اگر به‌دنبال ارتقای کاتالوگ آنلاین خود هستید که محیط خرید تعاملی داشته باشد، دی‌کاتالوگ به شما کمک می‌کند.

وب‌پابلیکیشن (Webpublication)

وب‌پابلیکشن به‌عنوان ابزاری کاربردی در ساخت کاتالوگ تعاملی به شما در ارتقای محتوای دیجیتال مانند انیمیشن، نقشه، تصاویر حرفه‌ای و ویدئوهای ۳۶۰ درجه، فرم‌های استعلام، کارت‌های خرید و حتی فهرست علاقه‌مندی‌ها کمک می‌کند. به علاوه، شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی مختلف مانند ایندیزاین، انیمیت یا فتوشاپ با وب‌اپلیکیشن کار کنید.

نرم افزار ساخت کاتالوگ هوشمند

آی‌پیپر (iPaper)

شما با آی‌پیپر می‌توانید کاتالوگ چاپی خود را به کاتالوگ دیجیتال تبدیل کنید. امکان هدایت بازدیدکننده به صفحه محصول و تسهیل خرید و تسویه‌حساب کامل با اتصال کاتالوگ دیجیتال به فروشگاه آنلاین از طریق آی‌پیپر فراهم است. اگر می‌خواهید ابزاری با گزینه‌های مختلف و توانایی تشخیص خودکار لینک داشته باشید، آی‌پیپر را برای ساخت کاتالوگ خود انتخاب کنید.

کاتالوگ ساز آنلاین

منبع این مطلب را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.