زمان مطالعه: ۱۲ دقیقه
کاتالوگ هوشمند

فهرست محتوا

طراحی کاتالوگ دیجیتال

نمایش محصولات و خدمات در قالبی زیباتر و دسترسی راحت تر برای مشتریان

 

کاتالوگ دیجیتال یک فایل pdf و یا HTML است که شما می‌توانید با ارسال یک لینک مشتری‌ها رو از جدیدترین محصولات و خدمات آشنا کنید. در نسخه HTML که در وب‌سایت بارگذاری میشه امکان استفاده از فیلم، افکت و انیمیشن وجود داره و در نسخه pdf امکان استفاده از فیلم و افکت‌های تصویری وجود نداره. همچنین در طراحی کاتالوگ دیجیتال هر دو نسخه PDF و HTML در انتهای کار به شما تحویل داده میشه تا در صورت لزوم در وب‌سایت خودتون بارگذاری کنید و یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بذارید.

مزایای طراحی کاتالوگ دیجیتال

هزینه کمتر

هزینه کمتر نسبت به نسخه چاپی

همیشه در دسترس

همیشه و همه جا دردسترس

ارائه-فایل-اصلی

ارائه فایل اصلی با قابلیت آپلود بر روی هر سروری

به-روزرسانی-رایگان

بدون محدودیت در آپدیت

بهره‌گیری از انواع مولتی‌

واکنش گرا و بهره‌گیری از انواع مولتی‌

ارائه بیشترین اطلاعات در قالب زیبا

ارائه بیشترین اطلاعات در قالب زیبا

قابلیت به روز رسانی بدون نیاز به طراحی مجدد

به روز رسانی بدون طراحی مجدد

کاربر پسند

کارکرد آسان و کابر پسند

انواع طراحی کاتالوگ دیجیتال

نسخه کتابی

نسخه کتابی

نسخه کتابی همان فایل PDF چاپی است که با افکت ورق زدن در وب سایت تتراس نمایش داده میشود.در صورتی که وبسایت ندارید و تمایلی ندارید برای سایت خود هزینه کنید میتوانید فایل PDF خود را به ما بدهید و تتراس با قراردادن این فایل در حالت نمایش کتابی و ارائه لینک به شما، امکان مشاهده کاتالوگ را به صورت زیباتری فراهم می‌کند. این نسخه به صورت رایگان توسط تتراس عرضه می‌گردد.

نسخه pdf

نسخه PDF

در نسخه PDF پس از طراحی کاتالوگ در نرم‌افزارهای گرافیکی، لینک گذاری بر روی هر صفحه انجام میشه و با کلیک در قسمت های مختلف، صفحه مربوطه باز می‌شود. از آنجایی که کاتالوگ نسخه PDF و HTML مطابق با صفحه‌های گوشی موبایل طراحی می‌شود رابط کاربری بسیار خوبی برای مشتریان داره و کاربران می‌توانند نوشته‌ها و عکس‌ها را به راحتی بخوانند و دسترسی راحت به هر قسمت داشته باشند.

نسخه آنلاین

نسخه آنلاین

‌در این نسخه پس از طراحی صفحات کاتالوگ در نرم‌افزارهای گرافیکی، تیم برنامه نویس شروع به کد نویسی روی صفحات می‌کنند. در این نسخه امکان قراردهی فیلم و افکت بر روی صفحات وجود دارد. در انتها فایل نهایی به شما داده میشه و می‌توانید این فایل رو بر روی هاست خودتان بارگذاری کنید. همچنین این امکان وجود داره که کاتالوگ بر روی سایت تتراس بارگذاری بشه و لینک دسترسی به شما داده بشه. 

 تعرفه قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال

مشاوره رایگان

 تعرفه قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال (نسخه PDF)

اگر کاتالوگ دیجیتال نباشد!

در جواب این سوال باید بپرسیم کاتالوگ هوشمند برای چی ایجاد شد؟ طراحی کاتالوگ دیجیتال برای ایجاد دسترسی راحت و سریع مشتریان به محصولات و خدمات ایجاد شده. این مدل از طراحی کاتالوگ به صورت اولین بار و تنها توسط تتراس انجام شده. کاتالوگ شما می‌تونه به هر شکل و فرمتی باشه و کاملا مطابق با سبک سازمانی خودتون طراحی بشه. همچنین از نظر هزینه‌ای استفاده از کاتالوگ دیجتال بسیار به صرفه تر از کاتالوگ‌های چاپی است.

کاتالوگ دیجیتال چقدر ویرایش میشه؟

بر خلاف طراحی کاتالوگ‌های دیجیتال موجود، تتراس کاتالوگ دیجیتال را به صورت نامحدود به مدت یک سال آپدیت میکنه. یعنی بعد از طراحی کاتالوگ هر قسمت از متن و عکس‌های صفحات رو که نیاز داشته باشید تغییر میدیم. همچنین در صورتی که نیاز به اضافه کردن صفحه جدید داشته باشید این کار با هزینه مابه التفاوت انجام می‌شه و نیازی به هزینه طراحی مجدد نیست.


آیا در نمایش کاتالوگ محدودیت زمانی دارم؟

از اونجایی که بعد از طراحی کاتالوگ دیجیتال مستقیما فایل طراحی شده به شما داده میشه هیچ محدودیت زمانی برای نمایش اون به مشتریانتون ندارید و تا هر زمان که بخواهید می‌توانید از کاتالوگتون (در هر دو نسخه آنلاین و PDF) استفاده کنید.

اگر کاتالوگ دیجیتال هوشمند نباشد!

در جواب این سوال باید بپرسیم کاتالوگ دیجیتال برای چه هدفی طراحی شد؟

کاتالوگ دیجیتال برای ایجاد دسترسی راحت و سریع مشتریان به محصولات و خدمات ایجاد شده. این مدل از کاتالوگ به صورت اولین بار و تنها توسط تتراس طراحی شده. کاتالوگ شما می‌تونه به هر شکل و فرمتی باشه و کاملا مطابق با سبک سازمانی خودتون طراحی بشه. همچنین از نظر هزینه‌ای استفاده از کاتالوگ دیجیتال بسیار به صرفه تر از کاتالوگ‌های چاپی می‌باشد.

کاتالوگ دیجیتال چقدر ویرایش میشه؟

بر خلاف طراحی کاتالوگ‌های دیجیتال موجود، تتراس کاتالوگ دیجیتال را به صورت نامحدود به مدت یک سال آپدیت میکنه. یعنی بعد از طراحی کاتالوگ هر قسمت از متن و عکس‌های صفحات رو که نیاز داشته باشید تغییر میدیم. همچنین در صورتی که نیاز به اضافه کردن صفحه جدید داشته باشید این کار با هزینه مابه التفاوت انجام می‌شه و نیازی به هزینه طراحی مجدد نیست.

آیا در نمایش کاتالوگ محدودیت زمانی دارم؟

از اونجایی که بعد از طراحی فایل اصلی کاتالوگ دیجیتال هوشمند به شما داده میشه هیچ محدودیت زمانی برای نمایش اون به مشتریانتون ندارید و تا هر زمان که بخواهید می‌توانید از کاتالوگتون (در هر دو نسخه آنلاین و PDF) استفاده کنید.

از چه طریقی می‌توانیم کاتالوگ دیجیتال را به دست مشتری برسونیم.

شاید این سوال مطرح بشه که چطور میتونم کاتالوگ دیجیتال رو به دست مشتری‌هام برسونم. تتراس راه‌های زیر رو برای ارسال کاتالوگ به مشتری ها بهتون ارائه می‌ده.

بارگذاری فایل در وبسایت

بعد از طراحی نهایی کاتالوگ دیجیتال تتراس فایل اصلی کاتالوگ (آنلاین و PDF ) را در اختیارتون قرار میده و شما می‌توانید فایل کاتالوگ دیجیتال را در وبسایت خودتون بارگذاری کنید.

ارسال فایل از طریق ایمیل

علاوه بر اینکه می‌توانید لینک کاتالوگ دیجیتال رو ارسال کنید امکان ارسال اصل فایل pdf کاتالوگ دیجیتال نیز هست. تتراس فایل طراحی  شده کاتالوگ دیجیتال رو با کیفیت بالا در اختیارتون قرار میده.

ارسال لینک در شبکه اجتماعی

یکی از راه های ارسال کاتالوگ دیجیتال یک لینکه که با ارسال آن امکان دسترسی به کاتالوگ برای مشتری‌ها به آسانی فراهم میشه.

استفاده از بارکد

با چاپ qrcode بر روی کارت ویزیت، استند شیشه‌ای، کاتالوگ چاپی، روی محصول و غیره این امکان وجود داره که بعد از اسکن بارکد، کاتالوگ قابل مشاهده باشه. همچنین در صورتی که کاتالوگ آپدیت بشه با همون لینک قبلی قابل دسترسی و نیاز به تغییرات در لینک ندارید.

نمونه‌های طراحی کاتالوگ دیجیتال 

کاتالوگ دیجیتال یک راهنمای جامع برای محصولات و خدمات است که تمامی گزینه‌های موجود را به شکلی سازمان‌دهی شده به مشتری نشان می‌دهد.

نمونه‌های طراحی کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال هوشمند یک راهنمای جامع برای محصولات و خدمات است که تمامی گزینه‌های موجود را به شکلی سازمان‌دهی شده به مشتری نشان می‌دهد.

مشاوره رایگان

به راحتی و تنها با چند کلیک ساده وب‌سایت، اپلیکیشن و هر خدمتی که از ما می خواهید را انتخاب کنید.