زمان مطالعه: 2 دقیقه
دیجیتال مارکتینک

دیجیتال مارکتینگ

جذب گسترده‌ای از مشتریان بالقوه

دیجیتال مارکتینگ که گاهی تحت عنوان بازاریابی آنلاین نیز شناخته می‌شود مفهومی گسترده است که به فروش کالا یا ارائه خدمات در بستر دیجیتال برای نمونه اپلیکیشن موبایل و یا وب سایت اشاره دارد.
تحولات دنیای مجازی، تبلیغات را وارد عرصه جدیدی کرده است‌.  جذب گسترده‌ای از مشتریان بالقوه در مشاغل مختلف با پیشرفت تکنولوژی و بسترسازی دنیای مجازی، اولویت پیدا کرده است. تبلیغات وابسته به وب، پیامک، ارسال پیامک‌های چندرسانه‌ای، ارسال پست الکترونیک، بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو (seo)، تبلیغ کلیکی و غیره از جمله انواع متنوع روش‌های بازاریابی دیجیتال است.
بر اساس تحقیقات انجام گرفته در فارستر، شرکت فناوری اطلاعات آمریکایی، با توجه به استقبال کم‌نظیر شرکت‌ها از بستری که بازاریابی دیجیتال فراهم آورده است، اینطور تخمین زده می‌شود که چیزی حدود ۱۴۰ میلیارد دلار در سال از طرف شرکت‌ها صرف بازاریابی دیجیتال شود. راهکارهای به صرفه و فوری برای جذب طیف گسترده‌ای از مشتریان، یکی از علت‌های وجود این استقبال گسترده است‌.
تیم حرفه‌ای تتراس، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی وبسایت، طراحی وب اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن و طراحی وبسایت و سایر خدمات اینچنینی را با توجه به جایگاه دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن در انواع کسب‌وکارهای امروزی در برنامه خود قرار داده است.

خدمات دیجیتال مارکتینگ تتراس

مشاوره رایگان

به راحتی و تنها با چند کلیک ساده وب‌سایت، اپلیکیشن و هر خدمتی که از ما می خواهید را انتخاب کنید.