طراحی بسته بندی

 طراحی خلاق است که کالا را به فروش می‌رساند

به آخرین خرید خود فکر کنید. چه محصولی را با چه طراحی بسته بندی خریداری کردید و چه چیز باعث شد تا آن محصول را از آن برند خاص انتخاب کنید؟ آیا چیزی شما را برای خرید محصول مد نظرتان در همان لحظه ترغیب کرد یا از قبل به آن نیاز داشتید؟ حالا که دارید به این موضوع فکر می کنید، احتمالا تا الان متوجه شده‌اید که بی شک طراحی بسته بندی محصول در خرید شما بی تاثیر نبوده. البته درست است که شاید به آن شامپو نیاز داشتید و اینکه قبل از انتخاب خود سعی کردید از رایحه خوب آن مطمئن شوید. اما چرا ناخودآگاه اول به سراغ آن شامپوی جذاب می‌روید؟
پاسخ به قدری ساده‌ست که گاهی به آن اعتنا نمی‌شود. شما ناخودآگاه جذب آن محصول شده‌اید چون طراحی و ساختار آن حتی برای لحظه ای کوتاه به شما احساس خوب و خوشایدی داده است. شاید تا ۱۰۰ سال پیش کسی بسته بندی را چیزی جز ابزار نگه داری و محافظت از کالا نمی‌دید اما امروزه هدف از پکیجینگ بسیار فراتر از آن است.
در نهایت یک طراحی جذاب و خلاق است که همیشه محصول را به فروش می‌رساند. اما هدف از طراحی بسته بندی یا همان پکیجینگ فقط گذاشتن لوگو در طرح و یا حتی ایجاد المان های مختلف برای آن نیست. بسته بندی شما چیزی است که جلب توجه می‌کند، پیامی را رسانده و حس و حال خاصی را به مخاطب القا می‌کند.
بسته بندی نوعی برندسازی است و متمایز کردن آن میان موجی از رقبا در قفسه فروشگاه کار آسانی نیست. استایل طراحی محصولتان، هویت بصری برند شماست و تلاش شما برای نشان دادن این هویت به بهترین شکل ممکن، در رشد برندتان نقش بسیار موثری خواهد داشت. برای همین این مقاله قصد دارد راهنما و آموزشی جامع جهت داشتن یک طراحی بسته بندی موفق در فروش باشد.

ضرورت داشتن یک بسته بندی حرفه ای

به یاد ماندنی

ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی

شما می توانید در وب سایتتان خود را به دیگران معرفی کنید و محصولات تولیدی خود را به فروش برسانید و با تبلیغات درست و ارائه محصول با کیفیت، اعتماد مشتریان را جلب کنید و به دنبال آن صاحب اعتبار شوید.

تمایز از رقبا

متمایز کردن شما از رقبا

شما می توانید در سایت خود با تمامی مخاطبانتان در ارتباط باشید. حرف‌ها و درخواست‌هایشان را بشنوید و مشکلاتشان را برطرف کنید، از ایده ها و پیشنهادات آنها برای رشد در کسب و کار خود استفاده کنید

محافظت

محافظت از محصول شما

 اگر شما با یک دیدگاه درست، یک وب سایت برای خود ایجاد کنید تقریباً می توان گفت خیلی از هزینه‌های اضافی را حذف کرده اید و می توانید از این پس انداز سرمایه، در گسترش کار خود استفاده کنید.

مراحل طراحی بسته بندی

تایید نهایی
بررسی، نقد و تایید نهایی
xvhpd fsji fknd
رسم طرح کلی بسته بندی
جمع آوری اطلاعات
بررسی و جمع آوری اطلاعات
برنامه ریزی
برنامه ریزی و نقشه کشی
مفهوم
مفهوم طراحی بسته بندی

نمونه‌های طراحی بسته بندی

طراحی سایت مجموعه ای از دانش و زیبایی شناختی است. برای طراحی وب سایت هنر و خلاقیت با یکدیگر آمیخته شده تاعناصر دیادری اثر گذاری را پدید آورد. خلق چنین اثری در کنار بهره مندی از دانش مهندسی می تواند در نگاه مخاطبین جاودانه شود و فارغ از زمان و مکان نماینده شایسته شما در دنیای مجازی باشد.

سایت پیشرو پک

طراحی سایت پیشرو پک

سایت پیشرو پک

طراحی سایت پیشرو پک

سایت سیناپردازش

طراحی سایت سیناپردازش

سایت سیناپردازش

طراحی سایت سیناپردازش

سایت-پاوارس

طراحی سایت پاوارس

سایت-پاوارس

طراحی سایت پاوارس

مشاوره رایگان

به راحتی و تنها با چند کلیک ساده وب‌سایت، اپلیکیشن و هر خدمتی که از ما می خواهید را انتخاب کنید.